Joanna Malan Woodgate

~ experienced english instructor ~

Klub Angielski istnieje od 1996 r. Przez te lata zgromadziłam wiele doświadczeń, które bezpośrednio przekładają się na jakość kształcenia i doskonałe zrozumienie potrzeb uczniów  w różnym wieku. Moi uczniowie mogą się pochwalić 100% zdawalnością testów, certyfikatów i matury. Moją ambicją jest, aby każda osoba ucząca się pod moją opieką jak najszybciej osiągnęła poziom samodzielności językowej, a posługiwanie się angielskim było przyjemnością.

Klub Angielski to nie tylko nauka języka. Bez znajomości elementów kultury trudno jest zrozumieć dany kraj, mentalność jego mieszkańców, humor… Dlatego staram się organizować różnego rodzaju imprezy promujące kulturę anglosaską i latynoamerykańską. Organizuję też wyjazdy turystyczne dla naszych uczniów. Mam dwa ulubione kierunki: Wielka Brytania i Hiszpania.

Uczenie języka angielskiego wymaga wszechstronnej wiedzy dlatego w wolnym czasie czytam książki, chodzę na wystawy, podróżuję (po lewej znajduje się zdjęcie z ostatniej wyprawy do Tajlandii) i udzielam się społecznie. Z wiedzą, którą cały czas pogłębiam, jestem w stanie prowadzić ciekawe zajęcia, które są czymś więcej niż monotonnym siedzeniem nad jedną książką.